Güvenli Menü’ye hoş geldiniz;

[Değerli Cafe, Pastane, Restaurant, Otel, Bar işletmecileri. COVID19 nedeni ile yaşanan salgında normalleşme sürecine girdiğimiz şu günlerde işletmelerinize kusursuz bir çözüm sunuyoruz. Güvenli Menü…

Elden ele gezen anti-hijyenik menülere artık bir son verebilirsiniz. Ayrıca her seferinde yeniden menü bastırma derdine de son… Güvenli menü ile hem iş yeriniz ve müşterileriniz sağlıklı, hem de kârdasınız.

Güvenli Menü sadece bir QR Menü izletme aracı değil aynı zamanda eksiksiz bir sipariş yönetim sistemidir. Güvenli Menü ile müşterileriniz garsona ihtiyaç duymadan oturdukları masalardan kendi tablet yada telefonları ile sipariş verebilir, kasada kendi hesaplarını ayrı ayrı (Alman Usulu) ödeyebilir ve siz tüm bu rahatlığın konforunu yaşarsınız.

Parçalı ödeme, otomatik yenilenen ekranlarıyla anlık sipariş takibi, günlük raporlamalar, paket sipariş modülü ve daha bir sürü özellik Güvenli Menü’de. Yapmanız gereken sadece size uygun versiyonu seçmek.

[btn text=”Bayi Olun” tcolor=#FFF bcolor=#FF0000 thovercolor=#FFF link=”” target=”_self”] [btn text=”Üye İşyeri Ol” tcolor=#FFF bcolor=#008000 thovercolor=#FFF link=”” target=”_self”]